Bana hayvancılık ürünlerimi almak ister misin?

Sakaryali

Active member
Bir ürünü kullanmak güvenlidir

Cildi korumak için bir ürünü güvenli bir şekilde kullanmanın tek yolunun Chapas olması nedeniyle, bir noktada bakterilerin tespiti için laboratuvarda test yapılacaktır, ancak burası çoğumuzun artık bilimsel laboratuvarlara sahip olmadığı, banyoların olduğu yerdir. olası bozulmaya işaret eden bazı fıstıklar.

Sirke ve su karışımından oluşan emülsiyonun ayrı olduğuna dair bir gösterge ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylandı. Ürünler ayrıca hasar görmüş veya rengi solmuş olduğundan rengi solmuş bir görünüme veya değiştirilmiş dokuya sahip olabilir. Bana hiçbir alete sahip olmamanın iyi bir şey olduğunu söylemiyorsan Anderson’u öneriyoruz.

Bakterilerin ve diğer organizmaların çoğalmasının bir başka nedeni de ürünlerin renginin kötü olması veya düşündüğümden farklı olması kardeşim. “Bu, bir ürünün güvenli olmadığını gösteren kırmızı bir bayraktır” dedi.

Anderson, serum veya yeni bir nemlendirici uyguladıktan sonra fecha’yı bir işaretleyici veya Trozo de Cinta Adhesiva ile yazmanızı önerdi. Bu durum vazoda raf veya PAO sembolü bulunması durumunda da geçerlidir. Şöyle diyor: “Ürünü en iyi durumda tutmak için mükemmel bir hesaplama yaptım” diye onayladı.

Chapas, genel olarak çoğu cilt bakım ürününün birkaç aydan bir yıla kadar kullanıldığını ve göz ürünlerinin yanında test edilmesi gereken birkaç ürünün daha az olduğunu açıklıyor.

Bunu biliyorsanız her şey daha iyidir. Ürün pahalı olduğu için bu zor bir karar olabilir ancak Chapas, göz enfeksiyonuyla mücadele etmekten çekinmediğini söylüyor.