Bu, egzersiz rutininizin üzerinden geçmeniz gerektiği anlamına gelir.

Sakaryali

Active member
Daha yüksek bir yoğunluk seviyesi olan Caminar size iyi gelir. Kısa bir Ritmo’dan sonra kardiyovasküler hastalık ve diyabet riskinin kalıcı olarak azaltılabileceğini buldum. Bununla birlikte, yolunuza olan mesafeyi artırmanın erken doğum ve kanser riskini azaltabileceğini ve diğer faydalara izin vermek için yoğunluğu artırabileceğini öne süren araştırmalar var.

Sonraki adımlarımızı bir sonraki aşamada atmak için, Las Vegas Universidad de Nevada kampüsünde beslenme ve kinesiyoloji profesörü olan Janet Dufek ile konuştum. Ayrıca sertifikalı koşu koçu ve Slow AF Run Club’ın kurucusu Martinus Evans ile finans departmanına gidiyordu.

Evans ve Brooklyn’deki potansiyel park kaşifleri, nasıl bir eğitim gezisi yaptığımı kaydetmeme izin verin. “Somos sporcuları de élite yok” dedi. “Caminamos para sentirnos alegres y podemos crear nuestras propias reglas”.

Brazos’unuzu etkinleştirin

Dufek, kalça kasları ve kuadriseps gibi büyük kas gruplarından oluşan aktif gruplara yönelmekle birlikte, tek hareket biçiminiz buysa, vücudunuzun üst kısmına odaklanmanızı önerir.

İçeriğin Evans tarafından önerilen 450 ila 900 gram civarında olduğunu dikkate alın. Bacaklarınızı kullanabilir, pazı fleksiyonunu veya bir dizi Levanten erkeği söndürebilir ve ağırlaştırabilirsiniz.

Dufek aconsejó, havada uçarken brazoların hareketlerini içeriyordu: Bu yüzden kaslarınızı kaldırın ve brazolarınızı sanki yapıyormuşsunuz gibi uzatın. Ellerinizi “T” tuşlarına bağlayıp çevirerek ve kodunuzu uzatarak “T” şekli yapmak için tuşlarınızı da uzatabilirsiniz.

Zamanla derme çatma kilo gibi servis edebileceğiniz su şişelerini kullanabilir ve Dufek’e yönelebilirsiniz. “Yedeklerinizi alarak” da yola çıkabilirsiniz.

İnsanlarla hesaplaşmak istemiyorsanız atlarınızı daha güçlü hareket ettirebilir veya atlarla daireler çizebilirsiniz. Evans, büyük kemerleri ve “Pequeños sirkülozlarından en aza indirgeme” diye açıkladı. 30 saniye boyunca bir yönde kalın ve hedef yöne geçin.

Amerika tu entorno

Yol boyunca Evans, işte daha aktif olmak istediğini tavsiye ediyor. Bir park bankından başladığımızda, sugirió que hiciéramos unas sentadillas cuantas. (“Siéntate, párate y vuelve a sentarte”). Diğer seçenek: Rahatlama ve 10 Levantamientos de Pantorrillas de Pie. (Eleva poco a poco tus talones, mantenlos arriba unos segundos y luego vuelve a bajarlos al suelo).

Ritmo ve rota değişikliği

Dufek, egzersiz rutininize ve yollarınıza başka bir nedenle değer verebileceğinizi onaylıyor. “Vericiyi bir masanın yanına yerleştirmek en zoru,” dedi. Dufek, sahildeyken, arenanın daha fazla güç gerektiren “üzerinde yürümek için aşırı bir yüzey” olduğunu söylüyor.

Ayrıca ihtiyacınız olan yoğunluğu ve hız seviyesini de değiştirebilirsiniz. Adımı örneğin yaklaşık 30 saniye hızlandırın ve toparlanması için üç dakika bekleyin.

Bir yetkinliğin başlangıcını düşünün

Alguien bana katıldığında, onu “arkadaşlarımızın küçük bir yeterliliğine” davet ettim, dedi Evans. “Le puedes decir algo como: ‘El último que llegue al semáforo – caminando, no corriendo – compra los cafés'”.

Zamana bakın, dakika yok

Direnmek ve daha uzun süre araba kullanmaya devam etmek için Evans, saate gitmemeyi tavsiye etti. En önemlisi, “Tüm köpekler que veas, y que te propongas no volver a casa sino hasta que veas 25 perros” que cuentes önerin. Suyun yarısına da dokunabilirsiniz. “Haz que sea divertido”, motif.

Ben Evans ve parkta yürüdüm, señalamos cachorros juntos. Yolun sonunda bir banka oturduk ve gördüklerimi paylaştık. Tanrı aşkına. Hangi sosisli sandviç satıcıları var? Ve Evans’ı aldığımda, o bir zamanlar tek tekerlekli bisiklet oyuncusuydu.

“Plajda tek tekerlekli bisiklet oynamak için zaman ayırdıysanız, yolda daha da fazla zaman harcamanız gerekir” diye bitiriyorlar.

The Amplifier’dan Lindsay Zoladz tarafından sağlanan prodüksiyon için bir reprodüksiyon listesi.

Yolunuzu renklendirmek için bir motivasyon algoritmanız var mı? Times müzik eleştirmeni ve Author for Signers’ın yazarı Lindsay Zoladz’ın küratörlük listesini içeren devam filmi Amplifikatör.