Çocuklara verilen faydalar aburran

Sakaryali

Active member
Bir kadın olarak beklemeniz gereken tek şey, birkaç günlük aktiviteye ve çalışma fırsatına sahip olmak değildir. Haber’daki 2018 tarihli bir makalede alıntılanan bir stüdyo, Padres’in eğitim, çalışma veya ırktan bağımsız olarak çocukları müfredat dışı etkinliklere kaydolmaya zorlayan modern zihnin acımasızlığından yakınıyor. Florida Üniversitesi’nde Adjunta Psikoloji Profesörü olan Erin Westgate’in bana açıkladığı gibi, Amerika Birleşik Devletleri’nin kültürel yapısında, özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde özel bir saygıyla var.

Yalnız gente aburrida se aburre, reza el refrán.

Ancak gerçek şu ki, kürtaj “normal, doğal ve değerli” Westgate, soruşturmanın odak noktası olduğunu kabul etti çünkü kürtajdı çünkü ben gente ile bir deney yaptım ve kürtaj yaptığında başarılı oldu. Westgate, mezunların anlamlı sonuçlara götüren bazı kolaylaştırma, çocukların yaratıcılığını, problem çözme ve motivasyon aktivitelerini teşvik etmede değerli bir öğrenme fırsatı sağlayabileceğinden emindi.

“Onlar üzgün, hayal kırıklığına uğramış veya kızgın olduklarında hata yapmaktan kaçındığınız gibi, çocukların hata yapmasına izin vermekten kaçının” dedi.

Siz ve çocuklarınız daha sonra fesih yapabileceksiniz.

İptal bilgilendirici

Yıkımın bir duygu olduğunu söyleyen Westgate, bunu bir araba masasının ışıklı ekranıyla karşılaştırarak şöyle dedi: “Yıkım sanki işe yaramadı gibiydi.” Genel olarak, bu, yarattığı, sökülmesi kolay veya zor, ya da onunla ilgilenmesi gerektiğini.

Padres’in çocuklara (tüm küçüklerin ötesinde) görevi üstlenmelerine yardım edebildiği bir şekilde, onlara ve Westgate’i daha duygusal bir granülasyona taşıyan hedefe koçluk yapıyor. Örneğin, Ayudarles, Triestes veya Aburridos arasında farklılık gösterebilir. Dan Siegel’in Psiquiatra’sından anlaşılan bir metin olan “Nomebralo y control”, birçok uzmanın ve yeni yürümeye başlayan çocuğun çocuklara kendi duygularını öğretmek için kullandığı bir tekniktir.