Kronik hastalığın sizi nasıl etkilediğini bize anlatın

Sakaryali

Active member
Ben Knvul Sheikh, Haberler'ın Site Desk muhabiriyim ve burada sağlık ve wellness haberleri yapıyorum. Grip, öksürük ve soğuk algınlığının hiç bitmeyecekmiş gibi görünen döngüsünün yanı sıra kişisel bakım ürünlerinizdeki kimyasallara maruziyetinizi nasıl azaltabileceğinizi ve kolesterol testi sonuçlarınızı nasıl iyi bir şekilde kullanabileceğinizi yazdım.

Önümüzdeki yıl diyabet ve kalp hastalıkları gibi kronik hastalıklara ilişkin kapsamımı derinleştireceğim. Amerikalıların yarısından fazlası en az bir kronik hastalıktan muzdariptir ve çoğunda iki veya daha fazla kronik hastalık vardır.

Bu şikayetlerle ilgili deneyimlerinizi ve hangi konuların daha fazla dikkat edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü öğrenmek isterim. İlaçların maliyeti diyabetinizi etkili bir şekilde yönetmenizi zorlaştırdı mı? Felç veya kalp krizi, kalp sağlığınız hakkındaki düşüncelerinizi değiştirdi mi? Farklı bir diyet veya egzersiz programı gibi yaşam tarzı değişiklikleriyle kolesterol seviyenizi düşürmeyi başardınız mı?

Açık izniniz olmadan asla hiçbir şey yayınlamayacağım. Ayrıca iletişim bilgilerinizi başka hiçbir amaçla kullanmayacağım veya haber odamız dışında paylaşmayacağım.