Küçük Aşk Hikayeleri: “Gelmek ister misin?”

Sakaryali

Active member
Nasıl üzülebilirim?

Bir hevesle aradım. “Bu Diana. Benim kim olduğumu biliyor musun?” Bir an sessiz kaldı, sonra “Seni görseydim muhtemelen bilirdim” dedi. Eski bir fotoğrafı e-postayla gönderdim ve onda olduğunu bildiğim ayrıntıları verdim “Sesini duyduğuma sevindim, “Gelmek ister misin?” “Şimdi mi?” diye sordum. Hafızası silinmeden ayrıldık. Biz aşık mıydık? Arabayla yanından geçtim. Beni içeri aldı ve sarıldık. Her kimseydik. — Diane Gürman

yayın balığı yok

Adını Tinder’da “Catch n Release” olarak verdi. Bunun sahte bir kedi balıkçılığı profili olduğundan oldukça emindim. Ama merak ettim ve sağa kaydırdım. “Tamam, ısırırım.” Yazdım ve sonra daha az hünerli bir şekilde, “Yayın balığı mısın?” “Ben olsam söyler miydim?” diye alay etti, sonra ciddi bir şey aramadığını açıkladı. ben de değildim 15 yıllık heteroseksüel bir evliliği yeni bırakmıştım. Lezbiyen olduğumu anlamak için salgın boyutunda bir bakış açısı değişikliği gerekmişti. Şans eseri, şu anki kız arkadaşım salıverme konusunda onun kadar iyi değil ve gerçek beni tanıdım. — Brinson Leigh Kresge

Tuzlu kurabiye yiyin

Doktorların annemin dört günlük ömrü kaldığını söylediği gün, oda arkadaşlarımı bulmak için üniversitedeki daireme döndüm. O zamanlar cep telefonları olmadan onları eve çağırmanın bir yolu yoktu. Ne yapacağımdan emin değilim, kurabiye pişirmeye başladım (annemin tarifi). Onları kötü yaptım, tüm ölçüler uygun. Arkadaşlarım geri döndüğünde acı ve kederden kopmuştum. “Ne yapabiliriz?” Sordular. Fırın tepsisini kaldırdım, kafam boştu. Beni sessizce izleyerek yanmış, tuzlu, şekilsiz kurabiyeleri yediler. Yıllar sonra, onlar hala benim en iyi arkadaşlarım. — penelope anderson

Şeker Perisi

Şekerliğimiz küçüktür, camdan yapılmıştır ve her zaman sihirli bir şekilde doludur. Kocam, evimizde bir şeker perisi olmalı diye şaka yapıyor. Bazen kase biraz fazla alçaldığında bana bilmiş bir şekilde gülümser ve şeker perisinin ne zaman ortaya çıkacağını yüksek sesle merak eder. Sadece kahveyi şekerli içtiği için peri onun için yalnız gelir. Hastalık, tatiller, kasırgalar ve ara sıra anlaşmazlıklar yüzünden sabittir. Şeker teslimatınız basit bir destek, bakım ve tabii ki sevgi eylemidir. 22 yılda peri hiç unutmadı. — Christina Barney