Pedres de Ergenlere Tavsiyeler

Sakaryali

Active member
Yazar ve psikolog Lisa Damour, birçok genç baba arasında özel bir ünlü haline geldi.

“Desde hace un mes, me he estado Damouralizandodedi Great Barrington, Massachusetts’te yaşayan üç çocuk annesi Rebecca Gold. “La quiero tanto que acabo de crear un verbo en su onuru”.

Gençliğinde ve 10 yaşında bir çocukken Damour’un kitaplarından vazgeçen Gold, podcast’ine güveniyordu ve “temel olarak onu kanalize etmeyi amaçlıyordu.”

Seattle’da, Katie Eastwood, 15 ve 12 yaşlarında iki gencin annesi, Alabó çözülmüşDamour’un bir çocuğun yedinci evrimi rehberi, kitabın “bir günü daha kurtardığını” söyledi.

Lanet olsun, ailesinde ergenlik çağındayken 25 yılı aşkın süredir bilimsel araştırmalarla benimsediği pratik deneyimleriyle ünlü. Son kitabı, Gençlerin duygusal yaşamlarıHaberler’ın bir yayınından sonra din değiştirmişti, tras çözülmüş J Negatif baskı.

12 ve 19 yaşlarında iki yaşında bir kadın olarak Damour’un ilk düşüncesi soğuğun zor olduğu ve zaman zaman nefes almanın zor olduğuydu. Son birkaç yılda bunu doğruladım ve çocukların, özellikle de büyümelerinin zihinsel olarak sağlıklı olduğu gerçeğine kızdım.

Bir sakinleştiricinin Damour’un Trabajo’sunu emip “kontrolünü kaybetmeye” karar vermesine şaşmamalı. “La salud mental no conse en sentirse bien” yaz Gençlerin duygusal yaşamları. “Adecuado’ların adecuado anındaki duygularını bastırmaya dikkat edin ve onlara etkililikle başa çıkma fırsatı verin.”

Le preguntamos a Damour, gençlerin yeni yılda okula gitmeleri için psikolojik ve duygusal bir yol arkadaşıydı.

Preguntalar ve cevaplar belediye başkanı için düzenleniyor ve açıklığa kavuşturuluyor.

Sonuçta gençlerin ruh sağlığının merkezinde birçok mesaj var. Deberían Prestar neden Padres’e daha fazla ilgi gösterdi?

Padres’e dikkat çekmeleri tavsiye edilen şey şu: Üç gün süren düşmanlık veya bir veya iki günden fazla süren duygu; “Özgür” olduklarını ve gençlerin Brindan Alivio’nun kullandığı ön cephe stratejilerini kullandıklarını söylediler, ancak bunun nedeni de buydu; örneğin sustanciaların kötüye kullanılması, tavsiye edilmeyen ve tavsiye edilmeyen manevra teknolojisinin kullanılması. rodean veya desquitándose consigo mismos ile tedavi edildi.

Lütfen Padres’in bir gencin sıkıntı hissetmiş veya hissetmiş olabileceğinin farkında olduğunu unutmayın.

Ergenlik çağındaki çocuğunuz sizi nasıl bekliyordu?

Gençlerin harekete geçmesi gerekiyor. Bu gençliğin doğasıdır. Yetişkinler toplantıyı çağırdığında ve günün sırasını kutladığında (“Hala geliyor musun? ¿Qué pasó?” diye karar verdiklerinde), gençler bazen gergin ve sinirlenirler.

İlle de değil, yetişkin çocuklarla iletişime geçmeniz ve dikkatsiz, hatta ilgi çekici olmayan anlarda ilginizi çeken konularla ilgilenmeye devam etmeniz de gerekiyor.

Genç karımı özlediğim için, preguntalarıma cevap verecek bir mizah anlayışım olmadığında ve girdiğim aileyle birlikteyken anlayışlı olmak için mümkün olan her şeyi yaptığımda kendimi şahsen teselli etmeye hiç niyetim yok. kendi bekleyen hedefler listemin kıyısında bir tartışma ya da benim davam.

Alguna’nın aileleri bu anların doğal davranışlara yol açmadığını ya da çocuklarının dürüst olmadığını biliyor.

Gençlerin duygularını ifade etmeleri önemlidir. Duygularınızı söze dökmenin ve iç benliğinizi açıklamanın bir şeklidir ancak tüm ergenler tarafından tercih edilen bir seçim değildir. Lütfen “duygularınıza saygı duyana” kadar saygılı olun. Derin sonuçlar elde edebilmeniz ve bu hıza ulaşabilmeniz için savaş durumunuza uygun bir çoğaltma listesidir.

Öncelikle gençlerin Alivie’nin yaşadığı ve kendilerinin yapmadığı duygularını dile getirmesi gerekiyor, her seferinde konuşmanın ortasında saklanmaya gerek yok. Saldırı stratejileri oldukça kişiseldir.

Bir genç şu soruya nasıl cevap verir: “Ya soy un yetişkino, ya no tengo que escuchar tus reglas”?

Cariñosamente’ye cevap verin: “Bağımsız bir şekilde yaşadığın anı yaşa. Ve bu durumla ilgili istikrarlı bir durum var. Artık zamanı geldi: bu benim hayatım. “Establecemos ile ilgili canlılığın önemi”.

Eğer yetişkin bu konuşmada en iyiyse, onunla ergenin güvenliği arasındaki konuşma boyunca düzenleme düzenlenebilir.

Ve eğer tescil iki kategoride değilse, bunun müzakere konusu olması muhtemeldir.

Miedos’un Hablemos’u ve okulla ilişkileri var. Evinizde devam etmek istiyorsanız zarlarınız neler?

Yiyeceklerden kaçınma kesintiye uğradı. Ona göz kulak olan insanlardan kurtulduğumuz anda, iri bir adamın ve benim hissettiğimiz etki, aslında kaçmaya devam etme arzumuzu artırabildi.

Her ne kadar okulda ya da festivalde olmasak da, kapsüllenmiş olanlarımızın gerçeklikle sınanmasına gerek yok.

Bir mezunun okula bir gün kala herhangi bir nedenle başarısız olması durumunda akademik ve sosyal dünyaya dönmesi kaçınılmazdır.

Aile için seçtiğim şey, ergenlik çağındaki çocuğun kontrol edilemez veya kontrol edilemez olmasıdır. Genel olarak bakıldığında (yerleşimi azaltmaya yönelik strateji tavsiyesi ile) genç kişi belli bir dereceye kadar katılabildi. Okul için günün benden daha iyi olan bir kısmı kesinlikle.

Birkaç peder bana çocuklarının akademik rendimiento aracılığıyla yerleşime yaklaştıklarını söyledi. Gençler neden Presión’larının bir kısmını terk ettiler?

Padres ve Cuidadores, Sana ve Delilik arasında ayrım yaparken en yararlı olanlar olabilir. Güvenlik hizmeti tüm çalışanlarımız ve çalışanlarımız için bir güvenlik sistemidir. Bir gencin okula göndermediği önemli bir sınavı olduğunda veya kontrol içeren bir festival olduğunda ve bunu umduğum durumda cevap verdim ve düzeltmeyi teşvik edecek cevabımı sabırsızlıkla bekliyordum. Rumbo.

Uzlaşma ancak uzlaşmanın bir acentede gerçekleşmesi veya yerleşimcinin bir ilişkideki uzlaşmadan memnun olmaması durumunda yapılır. İrrasyonel çözümde yalnızca iş gücünü iyileştirmeye ve dağıtım kapasitemizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Bir ergen akademik çalışmalarıyla meşgul olduğunda, tam zamanlı yetişkin öğrenciler bunun sonuçlarından yararlanma fırsatına sahip olabilir. Ayrıca, sizi rahatsız eden insanlardan ayrılmak için zaman kapasitenizi kullanmanız gerekir.

Amaç yerleşimdeki gençleri araştırmak değil. Bu olmuyor ama olması gerekiyor. Amaç, şirketinizin bir kişinin sınırlarını kontrol altında tuttuğundan emin olmaktır.

Bir genç, zamanının kısıtlı olması nedeniyle nasıl strese girebilir?

Verdadero sorunu, bir gencin stres dönemleri arasında iyileşmek için yeterli fırsatlara sahip olmasıdır.

Fuerza’ya benzer. Halterfilia katılımcılarının arasına insanlar girmezse yaralanmalar meydana gelebilir. Eğer antrenman yapmak istiyorsanız bunu yapabilirsiniz.

Talepler genç insanın yeterli olamayacak kadar büyük mü? Arkadaşlarınızla eğlenmeye vaktiniz mi yok? Bu preguntaların cevabı doğrulanırsa, ergenin programını tekrar gözden geçirmeniz gerekecektir.

Angustia Social’a ne oldu? Padres’in bir arkadaşı tarafından “malo” olarak görülmesi mi gerekiyor, yoksa gençleri bir arkadaş grubundan dışlanıyor mu?

Arkadaşları tarafından eziyet gören veya sömürülen dolor’a karşı daha fazla empati o kadar büyüktür ki yetişkinler ergenlik çağındaki bir çocuğa yardım edebilir.

Öncelikle sürtüşmelerin ve hayal kırıklıklarının ilişkilerde istediğimiz gibi olmadan doğal bir görünüme sahip olmasına dikkat etmeliyiz. Amaç, çatışmanın, ulaşıldığı anda ortaya çıkmasıdır. Çeşitli çatışma örnekleri arasında diğer grup üyelerine ulaşmak veya sorun hakkında başkalarıyla bağlantı kurmak yer alır.

Zaman geçtikçe, onlara rehberlik etmek ve çalışmadıkları veya çalışmadıkları zamanlarda biraz mesafe vermek için gençlere yöneldik.

Bir çatışma yaşadıktan sonra arkadaşları gençliklerine geldi. Gerçekten de ergenlerin onları kabul etmesinin en kolay yolu, arkadaşlarının yanlarında olmamasının sorumluluğunu önemli görmemeye çalışmaktır.

Gençlerin aynı şekilde geri dönüşünü nasıl sağladınız?

Bu nedenle Padres, Helicóptero gazetesinde kalabilir ve Entrenador gazetesine müdahale edemez.

Çocuk ve ergenlerimizden sunduğumuz retoları okuyup kenarlarda ilk cevabımızı beklemelerini rica ediyoruz ki bunları çözmek için birer yara gibi kullanabilelim.

Kızların kendilerini içinde buldukları durumlar o kadar karmaşık olabilir ki, çocuklarını kaçıran yetişkin bir adama defalarca başvurur. Gençleri bağımsız olmaları için ihtiyaç duydukları becerileri kazanmaya daha da fazla teşvik etmemiz gerekirken, onların evden ayrıldıkları anda olursak daha güvende oluruz.

Christina Caron Tarikatla ilgili bir muhabir. Kültür ile doktorun dikkati arasındaki kesişme noktası manevi bir kurtarıcıdır. Daha önce Times’ta kriz muhabiri, genel muhabir ve stil editörü olarak görev yapıyordu. Christina Caron’dan daha fazla içerik