Site’s June Yürüyüş Serisine kaydolun

Sakaryali

Active member
Ben hevesli bir yürüyüşçüyüm. Bilgisayar başında çok uzun süre kambur kaldığımda sırtımı düzeltmek için yürüyorum. İyi bir haber aldığımda, tadını çıkarmak için mahallemde birkaç yürüyüş yaparım. Bana açılmaları için gençliğimi yürüyüşe çıkarıyorum. Ve muhtemelen Site’deki çoğumuzun toplantıları yürüyerek yapması şaşırtıcı değil. Bu nedenle, tüm Haziran ayını doğa yürüyüşünün keyfini keşfetmeye adadık – umarım siz de bize katılırsınız.

Güneşte yürüyüş mevsimin en iyi unsurlarını birleştirir: doğa, temiz hava, egzersiz ve özgürlük. Etkiler küçüktür. pratiktir. Bu şehirde veya ülkede olabilir. Ve böylesine hafif bir aktivitenin fiziksel ve zihinsel faydaları muazzamdır; daha iyi uyku, daha az eklem ağrısı ve daha az kaygı.

Araştırmalar, ödülleri almak için destansı bir yürüyüşe çıkmanız gerekmediğini gösteriyor. 70 yaş ve üstü yetişkinlerin Dolaşımı dergisinde 2023 yılında yapılan bir araştırma, günde fazladan 500 adım yürümenin kalp hastalığı, felç ve kalp yetmezliği riskini yüzde 14 oranında azalttığını buldu.

Bununla birlikte, biraz daha fazla motivasyona ihtiyacınız varsa, yürüyüş ilhamı için bu June’s Site haber bültenine göz atın.

ne alırsın

Fitness seviyeniz ne olursa olsun programa katılabilirsiniz. Her hafta sizi dışarı çıkaracak yaratıcı fikirler gönderiyoruz. Her haber bülteninin, bir deneme etkinliği ve bazıları burada The Times’da çalışan uzmanların tavsiyeleri ile belirli bir teması vardır.

Bir yürüyüş, siz dolaşırken hayranlık uyandırmak için tasarlanırken, bir diğeri, başka biriyle yürürken bağlantınızı güçlendirmek için konuşma istemlerini içerir. Egzersizinizi optimize etmek için bir fitness yürüyüşü ve bir mikro macera yürüyüşü de vardır. (Beşinci haftada, iyi bilinen ve son derece eğlenceli bir yürüyüş fanatiği, işleri toparlamak için bana gelecek.)

nasıl başlanır

Öncelikle, Site haber bültenine kaydolduğunuzdan emin olun. Zaten öyleyseniz, bu sayfada herhangi bir yeni etkinlik görmezsiniz. Haber bültenimizi henüz almadıysanız, aşağıdaki modülü kullanarak kayıt olabilirsiniz – ve 1 Haziran’dan itibaren yürüyüş programımızı alacaksınız.

Ardından, meslektaşlarımızın sizin için en sevdikleri yürüyüş malzemelerinin bir listesini derlediği, Times’ın ürün inceleme sitesi Wirecutter’ı ziyaret edin.