Verona, Roma, Merano, Valdagno, Cenova’ya Varış – Uzak Batı – Blog

CamdakiTeze

Active member
İşte bir sonraki İtalya turumun takvimi:
Verona bu Perşembe yeni kitabım “İkinci Soğuk Savaş”ı sunmak ve tartışmak için iki randevu: 18:00’de Banco BPM Konferans Odası, Via San Cosimo 10 + aynı akşam 20:45’te Istituto Superiore Aldo Pasoli’de lise öğrencileriyle buluşma Via G.Dalla Corte 15
(Verona’daki günüm Jolly kitabevinden Claudio De Signori tarafından organize ediliyor)

Cuma 10/01 ROMA 17’de Via Caetani’deki Palazzo Caetani’nin Amerikan Çalışmaları Merkezi’nde ABD seçimlerinden (aynı zamanda İran, Çin vb.) bahsediyorum.

11 Ocak Cumartesi MERANO (BZ) – 20.30 Teatro Comunale ‘Hikayemiz başladığında’ şovumla sahneye çıkıyorum

12/01 Bergamo 18:00 Zambonate aracılığıyla Sala del Mutuo Soccorso’da “İkinci Soğuk Savaş”ı sunuyorum ve tartışıyorum.

13/01, 20.30 Valdagno (VI) Palazzo Festari “İkinci Soğuk Savaş”, Guanxi tarafından düzenlenen akşam.

14/01 CENOA – 17.45 Palazzo Ducale Ortak Bilimde Konuşma prof. Jasper

20.30 CENOA ULUSAL TİYATROSU Sampierdarena PAZAR SALONU
Soğuk Savaş II kapağı

Tiyatro afişi Ne zaman başlar

Yazılan Amerika ve Çin, Amerika ve Orta Doğu, Amerika ekonomisi, Çin ekonomisi, Çin siyaseti, Donald Trump, Avrupa, küresel yönetişim, kültürel kimlikler, İran, okuma, ABD dış politikası, ABD seçim partisi politikası, tahminler ve senaryolar, Rampini cevaplar , din , tarih , strateji ve silahlar | Yorum yok “