Her yıl mutlu olmak nasıl?

Sakaryali

Active member
Arkadaş arşivleri: geri bildirim için yorumlarınız

Çoğu, geri bildirimde favorilere yanıt veren yeni nesillerin yanıtlarını verdi, bu kişiler genellikle bir arkadaşın yanında olmaya eğilimliydiler veya en iyi iş türünün ne olduğunu biliyorlardı.

“Ben, Brownie ailemle temasa geçeyim [de los Scouts] 45 yıl sonra. (Google’a dahil olmak üzere bir şifre paketine girmekten vazgeçin.) Bu, iletişim kurabileceğiniz ve beni bir kartvizitle çevreleyebileceğiniz en cantada”. —Amy M. Vansen, Dearborn, Michigan.

“Ben, las lágrimas’tan, hoy Felicidad de la Felicidad’ın Reto’su nedeniyle, tam bir mañana kafesinde tomábamos kafesinde geçirdiğim için duyguluyum. Düşünce: “Debo estar sola, esto me ha abierto el corazón”. Jeff, en büyük arkadaşım olarak, Nueva Jersey’de yaşayabilir. Jeff ve yo trabajamos, uzun yıllar boyunca teatro müzikalinin profesyonel oyuncuları olarak rol aldı ve yeni arkadaşlar, encima de carreras ve kilometrelerce ve farklı amaçlar için yaygınlaştı. Aradan geçen lama, havalandırmanın hava akışının yönünü, büyük bir evin – iç mekanın en güzel yanı – olduğu gibi, yeni kurulan zaman sınırına sahip olan bir tadilatla karşılaştırır. Me di cuenta de que no me di cuenta de que decimos lo que decimos, sino el sonido y la cadencia de su barítono tanıdık y precioso que me hace sonreír y me llena”. – Alexana Ryer, Eaton, Kolorado.

“Okudo bir arkadaşınla meşgul olabilirsin ve masalar için özgürlüğe sahip olabilirsin. Bir mesajın bir uyarı mesajını kıskanması için, birkaç dakika veya daha kısa bir süre içinde, hemen yanıt vermeliyim. Mantuvimos bir konuşma çok rahatsız edici y, yeni dakikalar içinde, zaman zaman haber için konuşmalar yapılır. Dijo que me me denunciaría all Times”. — Ben Sofer, Kudüs

“68 yaşındaki Tengo ve 46 yaşındaki evliliğim, bir su finiş olarak kaldı. Hasta hoy, en mis esfuerzos por hacer frente a esta pérdida and seguir padre de nuestros siete hijos adultos, o el enfoque del ‘gurrero solitario’yu benimsedi: ‘Yo puedo con esto. Se lo que tengo que hacer’. 30 yıl önce bir Bill’le karşılaştığımda, en sonunda bir Bill’le temasa geçildiğinden habersiz bir arkadaşla iletişim kuran otomatik infligide’den birkaç dakika sonra, ocho llamad reto. Bana ilk ve sonraki günler için fatura ver, ve benden önce gerçek hayattaki zor bir geçiş sürecinden geçtim. Boletin’in ana sıcaklığına baktığınızda, bir metin mesajını ve programlarını bir telefon konuşması yapmak için kullanabilirsiniz, büyük ihtimalle ilk görüşme doğrudan en yakınınızdaki anne babadan olacaktır. La charla fue todo lo que podia esperar. Dakikalar ve süreler arasında değişen sürelerdeki mesajların sınırını aşmayın. Toplantıya katıl”. – Scott Reed, Virginia Sahili, Virginia.

“Esta fue la respuesta de mi hermana a su elogio en vida: ‘Vaya, me he quedado sin palabras. Bueno, Quiz No. Gracias por las cosas que o hecho; zor değil. Kolay sorular” – Debbie Rivard, Peachtree City, Georgia.

“Esta misma semana volví a mi antiguo trabajo para estar con mis amigos. Lo dejé, bir belediye başkanı tarafından bir başkasına sahip oldu, meslektaşlarım için fazladan bir şey olabilir, doyumsuz ve yalnız başıma iş arkadaşlarıyla günah işleyebilirim. Evden haber almak için inanılmaz derecede artırıldı”. Hannah Esper, Lafayette, Kolorado.