İnsanların ortakları için sahip oldukları en tuhaf isimler

Sakaryali

Active member
Gülümseyerek cevap verdim, “Çünkü diğer büyükannen iyi büyükanne; Ben kötü adamım.” İkimiz de gülmeye başladık. O günden sonra bana “Kötü” dedi.

Gabe şu anda San Diego’da 28 yaşında bir sosyal hizmet görevlisidir. Artık günlerim genellikle ondan “Günaydın Wicked” veya “Wicked, bugün nasılsın?” diyen bir metin veya e-posta ile başlıyor. Geçen gün beni havaalanından almaya geldi. Onu aramak için terminalden çıkarken Gabe, “Kötü, ben buradayım!” diye bağırdı. — Linda Karol

bulanık aşk

Ortağım Floyd bana yıllarca Louisiana’daki lakabının “Fuzzy Love” olduğunu söyledi. “Çünkü” dedi, “saçlarım kıvırcıktı ve ben sevgi dolu doğmuşum.” 1950 Haziran’ında doğduğunda anneannesi ona bu ismi koymuş. Jennings, Louisiana, ben yaptım, herkes ona Fuzzy derdi. Bir gün mahallede yürüyüş yapıyorduk ve küçük bir evin yanından geçerken birisi tel kapıyı açtı ve “Tüyler! Fuzzy Love!” Fuzzy Love artık kel ama hala sevgi dolu. Ona Fuzzy diyorum ve neredeyse herkes de öyle. (Bonus: Babasının adı Curly ve abisinin adı Curly Jr.) — suzanne parker

tarla faresi

Evcil hayvanlarımızdan birinin adı, 20 yıl önce bir e-postada yazım hatası olarak başladı. Aceleyle yazdı, “aşkım” yerine “kulak farem” yazdı. (Kır faresi, hamsteri andıran küçük bir kır kemirgenidir.) Harfleri ters olan bu yazım hatası, o zamandan beri kullandığımız bir terim haline geldi. Kısa süre sonra, yazışmalarda sıklıkla kullandığımız “Dosyamın Vole’u” (yani “Hayatımın Aşkı” iki harfin daha değiştirildiği) bir varyantı ortaya çıktı. Daha sonra tarla farelerinin tek eşli olduklarını ve biri yaralandığında birbirlerini teselli ettiklerini öğrendik. Bu, onu bizim için mükemmel bir sevgi ifadesi yapar. — Edward D. Sheffe ve Andrea C. McKenzie

bilgisayar korsanı

31 yıllık evli, her zaman alışveriş yapan biri oldum ve sadece kocamınkinden (ev hanımıydım) bir gelirimiz olmasına rağmen sık sık arkadaşlarım ve ailem için hediyeler aldım. Ama bu beni alıp vermekten asla alıkoymadı ve ne yazık ki kocama bundan her zaman bahsetmedim, bu da çek hesabımızı görünce şaşırmasına ve kızmasına neden oldu.

Bir gün mağarada otururken bankadan bir telefon geldi ve hesabımızın farklı sitelerden peşpeşe çok fazla alışveriş yapıldığı için hacklendiğini düşündüklerini söylediler. Kocam, “Evet, hesabım hacklendi ve hacker’ın yanında oturuyorum” dedi. Arayan kişi yüksek sesle güldü ve takma adım doğdu. — Anna Brooks